Magiczny początek

Magicznym i w pełni przełomowym elementem był wyjazd na szkolenie NLP programowanie neurolingwistyczne czyli w dużym skrócie jak wymawiane słowa mogą wpłynąć na jakość naszego życia. Decyzją był impuls, który zaiskrzył we mnie z chwilą czytania książki „Obudź w sobie Olbrzyma”

Anthony Robbinsa. Natychmiast wpisałem zapytanie do „wujka G”informacje NLP i Wykupiłem za ostatnie pieniądze udział w Akademii Szkolenia Zawodowego Naturopata Grzegorza Halkiewa.

Szkolenie prowadziła Mira Chlebowska dla mnie cudotwórczyni. Dlaczego aż tak ponieważ nauczyłem się jak w prosty sposób mogę pomóc sobie i innym. Co najważniejsze rzuciłem alkohol. Poznałem świetne osoby: Miro, Karolino, Justyno, Asiu, Grzesiu dziękuję😊.

Po szkoleniu miałem silną motywację zmiany, zacząłem jeszcze więcej czasu poświęcać na rozwój osobisty i duchowy – dużo czytałem, obserwowałem, słuchałem i pisałem. Poradziłem sobie z większością problemów i to w prosty sposób żegnając się z nimi na zawsze.  Między innymi poprawiłem relacje z rodziną a nie było łatwo bo przecież Dominik syn tata mąż zmienił się a to zawsze budzi ciszę, burzę niekiedy zamieć czy tornado z nawałnicą. Później jak po każdej burzy przychodzi ulga i spokój, oczyszczenie aury i porządek w systemie. Podsumowując w systemie musi być ekologia a wszystkie klocki muszą stać stabilnie. W dwóch kolejnych filmikach dowiecie się jak zmienić własne przekonania i zmienić negatyw na pozytyw.